Komplex Aquaworld Ramada Resort **** Budapešť

Aquaworld Budapešť

Aquapark Aquaworld Budapešť patří mezi nejmodernější vodní zabavní areály ve střední Evropě. Je to komplex mnoha bazénů, vířivek, saun, bazénů pro nejmenší děti a to vše s mnoha tobogány a skluzavkami. Velkou výhodou Aquaworldu Budapešť je jeho propojení s hotelem Aquaworld Ramada Resort **** Budapešť - z vašeho pokoje v hotelu můžete jít v županu buď do hotelového relaxačního komplexu nebo do Aquaworldu.

V aquaparku Aquaworld Budapešť můžete strávit několik dnů. Jsou zde vyhřívané bazény s čirou vodou, je zde několik velkých vířivek, je zde speciální dětský bazén se skluzavkami, s dalšími atrakcemi a dětským koutkem, je zde bazén s umělými vlnami, můžete skákat z výšky do bazénu, využít lekce surfingu na vlnách, nebo vyzkoušet aquazorbing. Největší atrakcí jsou ale skluzavky a tobogány - v tobogánové věži je ve dvou patrech 6 tobogánů - upozorňujeme, že se zde přísně dbá na to, aby výška osoby byla nad 140 cm. V další části aquaparku je divoká řeka a cibulový tobogán. Za poplatek můžete navštívit saunový svět, nebo si dopřát masáž.

Hotel Aquaworld Ramada Resort **** Budapešť

Hotel Ramada Resort Budapešť vytváří s aquaparkem Aquaworld Budapešť jeden celek. V hotelu je přes 300 pokojů - můžete se ubytovat ve standartních pokojích, siute nebo v apartmánech. Všechny úpokoje jsou velmi moderně zařízené, včetně internetu. Ramada Resort Budapešť patří mezi nejmodernější hotely v Budapešti s nejlepšími službami - má velmi dobrou restaurační část, vlastní wellness se saunami, masážemi a hotelovými bazény, má vlastní sportovní centrum. Spojení s centrem Budapešti je zajištěno hotelovým autobusem několikrát denně.

Hotel Ramada Resort Budapešť ve spojení a aquaparkem Aquaworld Budapešť a s poznáváním krás Budapešti vytváří výborné prostředí pro strávení příjemné dovolené. V samotné Budapešti, která patří mezi nejkrásnější města v Evropě, je mnoho historických památek - Královský palác s hradním komplexem, Rybářská bašta, Matyášův chrám, Parlament, vrch Gelért s nádherným pohledem na město, v Budapešti je mnoho historických termálních lázní.

Aquaworld Budapešť IMG_8583Aquaworld Budapešť IMG_8611Aquaworld Budapešť IMG_8594Aquaworld Budapešť IMG_8632Aquaworld Budapešť IMG_8620Aquaworld Budapešť IMG_8640Aquaworld Budapešť IMG_8928Aquaworld Budapešť venek IMG_8648Aquaworld Budapešť venek IMG_8661Aquaworld Budapešť venek IMG_8899Aquaworld Budapešť venek IMG_8914Ramada resort Budapešť IMG_8937Aquaworld Budapešť venek IMG_8680Aquaworld Budapešť venek IMG_8977Budapešť IMG_8688Budapešť IMG_8823Budapešť IMG_8747Budapešť IMG_8700Budapešť IMG_8843

Lázně aquaparky
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.