Tatralandia Liptovský Mikuláš

Tatralandia Liptovský Mikuláš je největší vodní, zábavní a relaxační centrum na Slovensku. Je zde několik bazénů s léčivou geotermální vodou, jsou zde bazény s čirou ohřívanou vodou, rozsáhlý krytý komplex s mnoha atrakcemi pro děti, 29 tobogánů a skluzavek, sauny a masáže, restaurační zařízení. Součástí aquaparku je ubytování v bungalovech a apartmánech, je zde Western City Šiklův mlýn, bowling, golfový trenažér, lanové centrum a mnoho dalších atrakcí.

Aquapark Tatralandia

Bazény

V aquaparku Tatralandia je celkem 14 bazénů, z toho je 9 bazénů s celoročním provozem, 2 jsou s termální minerální vodou s léčivými účinky. 7 bazénů jsou kryté. V tropickém krytém komplexu Pirátů z Karibiku jsou 2 bazény - jeden je určený pro nejmenší děti a jsou v něm skluzavky s hradem a dalšími dětskými atrakcemi, druhý bazén je určený pro dospělé a jsou zde vodní masáže a lehátka, bublinkovače. V patře tohoto tropického komplexu je velký dětský koutek a Hawai bar. Další 2 termální bazény mají různé určení - od relaxačních po vyloženě sportovní. V průběhu letní sezony jsou v provozu další bazény s ohřívanou čirou vodou.

Již několik let je nově v provozu Tropical Paradise s 2 bazény se slanou vodou a se 2 bazény s čirou ohřívanou vodou v obří hale. Zároveň se můžete potápět a pozorovat za mohutným sklem mořské ryby nebo se celoročně opalovat pod kopulí haly ze speciálního materiálu.

Tobogány

V aquaparku Tatralandia je celkem 27 tobogánů a skluzavek. Jsou připravené v celé škále obtížnosti a to jak pro ty nejmenší děti, tak pro všechny, kteří vyhledávají adrenalín a zábavu. Celoročně je v provozu 5 velkých tobogánů a to ve dvou krytých tobogánových věžích a 2 dětské klouzačky v tropickém komplexu Pirátů z Karibiku.

Nafukovací atrakce

Během letní sezony je v horní části areálu Tatralandia vystavěno Summer City s mnoha nafukovacími atrakcemi - jsou zde skákací hrady, věže, skluzavky. Dále jsou zde trampolíny, nafukovací hřiště pro fotbal ve vodě, bludiště. Za poplatek si můžete vyzkoušet odvahu a zručnost v lanovém centru Tarzánie, u recepce jsou 2 dráhy na bowling, nekrytý tenisový kurt a další a další možnosti zábavy.

Ubytování

Ubytovat se můžete přímo v areálu aquaparku Tatralandia a to v Holiday Village Tatralandia. Zde je postaveno 155 apartmánů, bungalovů a maxibungalovů pro 4 až 8 osob. Všechny jsou velmi stylově postaveny a jsou zařízené vším potřebným pro strávení příjemné dovolené.

aquapark Tatralandia - kryty termalni bazen 2aquapark Tatralandia - Ostrov piratu z karibiku 7aquapark Tatralandia - vnitrni komplex 5aquapark Tatralandia - Summer City 1aquapark Tatralandia - Summer City 3aquapark Tatralandia - toboganova vez 1aquapark Tatralandia - tobogany 3aquapark Tatralandia -  detsky tobogan 4aquapark Tatralandia - apartmany 1aquapark Tatralandia - Detsky svet 3aquapark Tatralandia - Romanticka zahrada 5aquapark Tatralandia - apartman loznice 1aquapark Tatralandia - apartman jidelni kout 6aquapark Tatralandia - bungalovy 1aquapark Tatralandia - bungalovy 5aquapark Tatralandia - bungalovy 10

Lázně aquaparky
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.